رحمتی شهرضا، محمد

  از ویکی‌نور
  رحمتی شهرضا، محمد
  نام رحمتی شهرضا، محمد
  نام‎های دیگر
  نام پدر
  متولد 1358ش
  محل تولد قم
  رحلت
  اساتید
  برخی آثار هزار و یک نکته پیرامون امام زمان(عج)

  گوهرهای ناب در کلام امام زمان(عج)

  فضائل امیرالمؤمنین علی ابن ابی‌طالب علیه‌السلام از زبان بزرگان اهل تسنن

  روضه‌های شهید محراب حضرت آیت‌الله دستغیب

  کد مؤلف AUTHORCODE05417AUTHORCODE

  محمد رحمتى شهرضا (متولد ۱۳۵۸ش- قم)، مبلغ حوزوی، نویسنده، محقق

  ولادت

  در سال 1358ش در شهر مقدس قم متولد گردید.

  تحصیلات

  بعد از گذراندن تحصيلات ابتدايى و راهنمايى، در دبيرستان مبعث ادامه تحصيل داده و پس از اخذ مدرک ديپلم به حوزه مقدسه علميه قم، مدرسه علميه معصوميه رفته و مشغول تحصيل علوم حوزوى شد.

  او پس از گذراندن مقدمات، تحت برنامه آن مركز مشغول سطح شده و به درس خارج حوزه مشغول گردید.

  در كنار تحصيل علوم حوزوى، با تحصيل در رشته علوم كامپيوتر، مدرک ليسانس نرم افزار و علوم كامپيوتر را اخذ كرد.

  در كنار درس‌هاى عمومى حوزوى، علاقه وافرى به مطالعه و تحقيق در زمينه‌هاى مختلف علوم اسلامى داشته و مطالعات خود را با آثار شهيد مطهرى شروع نموده و آثار مختلف علمى را مطالعه نمود. قبل از شروع تحصيلات حوزوى نيز در دوره‌هاى مختلف آموزش روخوانى و روانخوانى قرآن كريم در سازمان تبليغات اسلامى به تدريس مشغول بود. حدود 6 سال مستمر نيز در زمينه تحصيل علوم قرآنى مثل روخوانى و روانخوانى، تجويد، اختلاف قرائات و ديگر علوم نيز كار نموده و تحصيل نمود. از سال چهارم طلبگى نيز مشغول به تبليغ و منبر بوده و در ماه‌هاى مبارک رمضان و محرم نيز هر ساله برنامه‌ى منبر و سفرهاى تبليغى داشته‌ و براى اهالى، كلاس‌هاى مختلف تشكيل داده‌ است.

  آثار

  هزار و يك نكته پيرامون امام زمان(عج)، آموزش جادويى كامپيوتر، امام حسين(ع) در كلام آيت‌الله بهجت، امام حسين(ع) در الميزان، امر به معروف در الميزان، اينترنت براى همه، جن در كلام بزرگان، حقيقتى به نام جن، داستان‌هاى مرحوم فلسفى، روضه‌هاى استاد فاطمى‌نيا، روضه‌هاى شهيد دستغيب، شرح زيارت جامعه كبيره، شگردهاى فتوشاپ، صد و يك ترفند ويندوز، فلش ام ايكس 2004، گام به گام با فتوشاپ، گنجينه معارف، مقتل فلسفى (روضه‌هاى مرحوم فلسفى)، نظر لطف بر دشمنان (عنايات و توجهات بزرگان به غير دوستان)، نغمه عاشقى، روضه‌هاى رهبرى، ورد 2003، كلمات امام زمان(ع).

  منابع مقاله

  ر.ک. صفحه پدیدآور در پایگاه اندیشوران حوزه

  وابسته‌ها